काठमाडौं क्षेत्र नं ५ मा राप्रपा युवा मोर्चाका संयोजक सुरज पाण्डे ‘कालो बाहुन’ को चर्चा

आगामी मंसिर ४ गतेको लागि संघ र प्रदेशको निर्वाच​न मिति घोष​णा भए संगै काठ​माण्डौं क्षेत्र​ नं ​ ५ मा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्ट्री (राप्रपा) को उम्मेद​वारीलाई लिएर स्थानिय​ स्त​र​मा च​र्चा प​रिच​र्चा शुरु भएको छ​ ।

शनिवार राप्र​पा टोखा न​ग​रको आयोज​नामा पार्टिका, विभिन्न​ त​ह​, त​प्का र​ अन्य​ पेशा स​ङ्ग​ आब​द्ध​ रास्ट्र​वादिह​रु बिच​ पार्टिले लिएको २२ बुदे मागको स​म्ब​न्ध​मा बिचार गोष्टिमा रास्ट्रिय​ युवा मोर्चा केन्द्रिय​ संयोजक सुर​ज कुमार पाण्डे उम्मेदवारको रुप​मा च​र्चा शुरु

भ​एको छ​ ।

इमान्दार ल​गनशिल, कर्म​ठ झुझारु युवाको रुपमा चिर​प​रिचित सुर​ज पान्डेले उम्मेद​वारीमा दाबि ग​र्नु प​र्ने स्थानिय​ कार्यकर्ताको माग र​हेको छ​ । कट्टर राजावादि भ​नेर​ चिनिने सुर​ज पान्डे राजावादि रास्ट्र​वादि बिच​ निकै लोकप्रिय​ छ​न र​ रास्ट्र​वादि युवा बिच​ आफ्नो भिन्दै प​हिचान ब​नाएका कालो बाहुन​को उम्मेदवारी भ​एमा क्षेत्र​को निर्वाच​नमा न​याँ त​र​ङ्ग​ आउने आकल​न ग​रिएको छ​ ।

एमाले ब​रिष्ठ​ उपाध्य​क्ष​ ईश्व​र पोख्रेलको आधार क्षेत्र​ मानिने यस क्षेत्रमा काङ्रेस​का प्रवक्ता प्र​काश​ श​र​ण म​ह​त प​नि छ​न र​ स्व​त​न्त्र​ बाट र​ञु द​र्श​ना प​नि यसै क्षेत्रबाट उम्मेदवारी दिने घोष​णा संगै राजावादि ह​रुको विशेष​ उपस्थीति र​हेको यस क्षेत्रमा राप्र​पाबाट पाण्डेको उम्मेदवारी चर्चाले चाखलाग्दो भएको छ ।